Mūsų paslaugos

GREITAS NAMŲ PRIDAVIMAS

 • Statybos užbaigimas.
 • Naujos ir senos statybos pastatų pridavimas.
 • Dalinis pastatų pridavimas.
 • Nelegalios statybos įteisinimas.
 • Pastatų rekonstrukcijos įforminimas.
 • Priduodame gyvenamosios, komercinės ir kt. paskirties pastatus.

Kokių dokumentų reikia namo pridavimui?

Registruokitės nemokamai konsultacijai!

PAGALBA NAMO PIRKĖJAMS

Naujų ir senų namų pirkėjams padedame:

 • – įvertinti namo dokumentaciją;
 • – nustatyti galimas papildomas eksploatacinių sąnaudų eilutes;
 • – numatyti galimą triukšmo bei taršos lygį;
 • – suprasti aplinkinių teritorijų galimo vystymo perspektyvas ir rizikas;
 • – įvertinti privažiuojamų kelių infrastruktūros kokybę bei išvystymo perspektyvas;
 • – atsakyti į kitus klausimus apie ketinamą pirkti namą.

Pasitarkite prieš pirkdami namą!

Atlikti darbai

19

Jan 24

Gyvenamasis namas Kryžiokų g., Vilnius.

Savininkai, pasirengę projektą ir gavę statybos leidimą, rekonstravo prieš 40 metų statytą sodo namą, pakeisdami paskirtį į gyvenamojo namo. Mūsų...
Read More

19

Jan 24

Trys pagalbinio ūkio pastatai Juodšilių g., Vilnius

Atlikus kadastrinius matavimus pasimatė, kad pastatai stovi neišlaikant atstumo arčiau valstybinės žemės ribos. Todėl teko kreiptis į Nacionalinę žemės tarnybą...
Read More

11

Jan 24

Gyvenamasis namas Pavilnio Sodų g., Vilnius.

Pasikalbėjus su statytojais ir, jiems pageidaujant, sutarėme, kad visus reikiamus dokumentus pasirengs patys, o mes patikrinsime ir pateiksime ekspertams. Darbai...
Read More
1 3 4 5 6 7 203
Klientų atsiliepimai
Gyvenant užsienyje buvo sudėtinga susitvarkyti su dokumentais dėl žinių ir laiko trūkumo. Sinergijos projektai pasirūpino viskuo pradžios iki pabaigos. Mums teko tik pasiimti sutvarkytus dokumentus. Greitas namo pridavimas - patikimai, operatyviai ir kompetentingai!t here...
Puiki komanda!
Gintare Richter
Labai džiaugiamės pasirinkę namo pridavimui UAB "Sinergijos projektai". Apart vandens tyrimų, mums nereikėjo dėl nieko sukti galvos. Labai malonus bendravimas ir bendradarbiavimas ir greitai atliktas pridavimas. Tikrai nuoširdžiai džiaugiamės ir rekomenduojame.
Tikrai nuoširdžiai džiaugiamės ir rekomenduojame.
Aurelija Jurčekonė
Google Inc.
Norėjau Jums asmeniškai padėkoti, kad taip operatyviai sutvarkėte mano buto rekonstrukcijos įforminimą. Viena niekaip nebūčiau sugebėjusi, taip greitai :). Tai dar kartą dėkui, gražios Jums vasaros, ir tikiuos gal dar susitiksime ir kitais klausimais!xt here...
Operatyvumas ir profesionalumas!
Odeta Bačianskienė
Google Inc.
Norėdami priduoti namą, ieškojome įmonės, kuri padėtų šiuo klausimu. Apie šią įmonę radau tikrai daug gerų atsiliepimų - todėl ją ir pasirinkome. Komunikacijos greitis - nerealus. Profesionalumas - aukščiausio lygio. Visas sudėtingas pridavimo procesas buvo kruopščiai išaiškintas, surasti reikalingi darbuotojai kurie lygiai taip pat profesionaliai atliko reikalingus matavimus ir kitus darbus. Labai džiugu kai įmonė deda maksimalias pastangas dėl kliento. Visais iškilusiais klausimais gavau super greitus atsakymus ir konsultacijas. Viso proceso metu - teikiamos konsultacijos ir žmogiški paaiškinimai ką ir kaip reikia daryti. Jeigu ne šios įmonės darbas, galimai namas dar nebūtų priduotas ir toliau vargtume su registrų centru. Tiesiog pats didžiausias ačiū už puikų ir profesionalų darbą. Nuoširdžiai galiu rekomenduoti šią įmonę visiems.
Profesionalumas – aukščiausio lygio.
Monika Ražanaitė
Google Inc.
Operatyviai, ~3, 5 mėn. ir profesionaliai atlikta namo pridavimo paslauga. Greitai rastas sprendimas koreguojant projektą. Rekomenduoju kiekvienam, kas nori įmonei perduoti turimus dokumentus ir "nebesukti galvos". Rezultatas - garantuotas. 100 % rekomendacijos, kad namo baigtumas bus 100%, jei patikėsite namo pridavimo paslaugą atlikti UAB "Sinergijos projektai"!
Operatyviai, ~3, 5 mėn. ir profesionaliai atlikta namo pridavimo paslauga. Greitai rastas sprendimas koreguojant projektą. Rekomenduoju kiekvienam, kas nori įmonei perduoti turimus dokumentus ir “nebesukti galvos”. Rezultatas – garantuotas. 100 % rekomendacijos, kad namo baigtumas bus 100%, jei patikėsite namo pridavimo paslaugą atlikti UAB “Sinergijos projektai”!
Lina
Rekomenduoju.Viskas sklandziai ir greitai.Paslaugos vertos savo kainos.
Saulius Jurevičius
Šauni komanda, kuri tikrai greitai ir kompetetingai atlieka savo darbus.
Šauni komanda, kuri tikrai greitai ir kompetetingai atlieka savo darbus.
Inga Sutkienė
Alina savo srities specialistė. Darbai buvo atlikti operatyviai ir kompetentingai už protingą kainą. Malonus bendravimas ir greitas rezultatas. Esame labai patenkinti , kad kreipėmės į “Sinergijos projektai”.
Alina savo srities specialistė. Darbai buvo atlikti operatyviai ir kompetentingai už protingą kainą. Malonus bendravimas ir greitas rezultatas. Esame labai patenkinti , kad kreipėmės į “Sinergijos projektai”.
Žydra Žukaitienė
Greitas, sklandus, operatyvus namo pridavimas. Rekomenduoju 110%
Greitas, sklandus, operatyvus namo pridavimas. Rekomenduoju 110%
Edis Kuprys
Labai profesionaliai ir greitai atliko darbus - namo pridavimą!
Rimantas Goštaltavičius
Kreipiausi dėl statybos pridavimo ir tikrai nesigailiu. Bendravimas malonus, dokumentai operatyviai paruošiami ir įkeliami į sistemą. Statybos baigimo deklaraciją gavome greičiau nei tikėjomės. Ačiū!
Inga Ibėnienė
Maloniai aptarnavo, niekuo rūpintis nereikėjo, tik laukti. Namas buvo priduotas grečiau nei žadėta. Pasiūlė žemiausią kainą rinkoje, bet paslaugos kokybė aukščiausia. Rekomenduoju!
Viktorija Grybaitė
Jūsų paslaugos pranoko mūsų lūkesčius – efektyvumas, operatyvumas buvo toks, su kokiu įgyvendinę ne pirmą projektą Lietuvoje iki šiol dar nebuvome susidūrę. Perdavus statybų užbaigimo procedūras į Jūsų rankas, mūsų laiko sąnaudos pateikiant reikalingus dokumentus statybų užbaigimui ar užsakant trūkstamus matavimus pasidarė daugiau nei minimalios. Tai, kas paminėta aukščiau yra itin svarbu, tačiau negaliu nepaminėti ir to, kad susipažinti ir pabendrauti su Jumis, nors tam užteko dviejų kavos puodelių, buvo labai malonu. Su Sinergijos projektų pagalba turime užbaigę 2 projektus, kai ir vėl turėsime tokios paslaugos poreikį, būsime Jūsų sugrįžtantis klientas.
Danguolė
Ačiū Alinai! Bandėme patys priduoti namą, tikros džiunglės. Ji patarė ir labai pagelbėjo, labai greit namas buvo priduotas 😉 Tikrai rekomenduoju, labai šilta ir profesionali moteris!
Ačiū Alinai! Bandėme patys priduoti namą, tikros džiunglės. Ji patarė ir labai pagelbėjo, labai greit namas buvo priduotas ;) Tikrai rekomenduoju, labai šilta ir profesionali moteris!
Jurga Andriejauskaitė
Savo srities profesonalė. Ko nežinote - sužinos, ko neturite - gaus, ko reikia - padarys.
Savo srities profesonalė. Ko nežinote – sužinos, ko neturite – gaus, ko reikia – padarys.
Vytis Cibulskis
MB Baltas kvadratas
Greitai, laiku ir kokybiškai suteiktos paslaugos!
Greitai, laiku ir kokybiškai suteiktos paslaugos!
Vilma Tamolienė
Rekomenduoju tikrai nuoširdžiai, pasidomėjus ir pakalbėjus su keletą įmonių, visgi pasirinkome Alinos ,,Sinergijos projektai ". Ir tikrai likome patenkinti nuosekliu, kokybišku ir už protingą kainą darbu, maloniu bendravimu. Viskas puiku. Sėkmės!
Rekomenduoju tikrai nuoširdžiai, pasidomėjus ir pakalbėjus su keletą įmonių, visgi pasirinkome Alinos ,,Sinergijos projektai “. Ir tikrai likome patenkinti nuosekliu, kokybišku ir už protingą kainą darbu, maloniu bendravimu.Viskas puiku.Sėkmės!
Virgina Žabinskienė
Esu labai patenkintas suteikta paslauga. Ir rekomenduoju kitiems. Nebaigta statyba pradėta prieš daugiau nei 10 metų ir niekur neregistruota, turėjau tik leidimą, sutvarkė visus dokumentus per 1,5 mėnesio. Ačiū labai
Esu labai patenkintas suteikta paslauga. Ir rekomenduoju kitiems. Nebaigta statyba pradėta prieš daugiau nei 10 metų ir niekur neregistruota, turėjau tik leidimą, sutvarkė visus dokumentus per 1,5 mėnesio. Ačiū labai
Paulius Kliučininkas
Įmonė puiki ir daug išmananti savo srityje. Mano situacija buvo neeilinė ir teko susidurti su daug nebaigtų darbų, bet jie neišsigando iššūkiu ir viską sutvarkė profesionaliai. Aš likau nustebintas kaip greitai ir aiškiai viskas buvo sutvarkyta. Į man rūpimus klausimus buvo atsakyta žaibiškai. Visi darbai, kurie priklausė nuo įmonės atlikti be trukdžių. Vertinu įmonės veiklą 10 iš 10.
Valdas Norvaiša
Greitas ir kokybiškas namo pridavimas 😊 malonus bendravimas, viskas vyko sklandžiai.
Greitas ir kokybiškas namo pridavimas 😊 malonus bendravimas, viskas vyko sklandžiai.
Lina Putvinskė
Įmonė "Sinergijos projektai" puiki ir darbus atliko 100% profesionaliai. Musu situacija buvo neeilinė ir teko susidurti su daug nebaigtų darbų, taip pat su labai nedraugiška Architekte. Bet Alina Velykienė neišsigando iššūkių ir viską sutvarkė profesionaliai! Mes likome labai patenkinti viskas buvo sutvarkyta puikiai. Visi darbai atlikti greitai, tvarkingai. Rekomenduoju tikrai!
Lina Semykinienė
„Sinergijos projektai“ buvo ne pirma įmonė, į kurią kreipėmės dėl gyvenamojo namo Palangoje pridavimo. Iš kitų išgirdome rimtų gąsdinimų, kad mūsų atvejis sudėtingas, todėl užtruks ilgai, kainuos brangiai, o dėl pridavimo turime ruoštis net bylinėjimuisi. Tačiau „Sinergijos projektai“ direktorė Alina Velykienė mus ne tik nuramino, ne tik operatyviai sutvarkė visus dokumentus, bet ir greitai gavo patvirtintą deklaraciją apie namo statybos pabaigą, o taip pat ženkliai sutaupė mūsų lėšas, kurių galėjo pareikalauti namo pridavimas, jei jį būtume patikėję ne tokiems profesionaliems ir sąžiningiems specialistams.
Ženkliai sutaupė mūsų lėšas, kurių galėjo pareikalauti namo pridavimas, jei jį būtume patikėję ne tokiems profesionaliems ir sąžiningiems specialistams
Arūnas ir Nijolė Štarai
Ačiū UAB „Sinergijos projektai" už taip greitai ir profesionaliai atliktą darbą. Pridavimas buvo atliktas operatyviai, sąžiningai, sukeliant kuo mažiau rūpesčių mums- savininkams.
Rūta Žičkienė
100 % rekomenduojame! Ačiū Jums labai už viską, be Jūsų nebūtume pridavę! Labai nuoširdūs ir optimistiški specialistai! Patars, padės ir nuramins! Su Jūsų pagalba dabar galime ramiai atostogauti!
Jurgita P.
100 procentų rekomenduoju profesionalus, kurie išsprendžia sudėtingiausias situacijas. Mūsų atvejis buvo nestandartinis, tačiau labai greitai sužinojome ką ir kaip turime padaryti, kad pasiektume norimo rezultato.
100 procentų rekomenduoju profesionalus!
Rita Ilgūnė
UAB "Aumura" direktorė
Mėginau priduoti namą savo jėgomis. Teko koridoriuose sutikti daug biurokratijos išsękintų žmonių. Nusprendžiau kreiptis į profesionalus. UAB “Sinergijos projektai” specialistai nustebino iš kompetencijos kylančia ramybe, profesionalumu, maloniu bendravimu. Atrodė, jog dokumentų situacija tikrai nepavydėtina, bet viskas buvo sutvarkyta ramiai, meistriškai ir greitai. Nuoširdžiai rekomenduoju.
Nedas
Ačiū ne tik už patalpų pridavimą, bet ir žemės nuomos dokumentų sutvarkymą!
Tomas Jonaitis
UAB investicinė kompanija "Sparti eiga"
Dėkoju už greitą, patikimą darbą! Džiaugiamės, kad pridavę administracines - biuro patalpas jas galėjome pradėti nuomoti!
Gražina Garalienė
UAB Giliuka direktorė
Ačiū už puikų darbą, seniai pastatytas namas, o buvo nepriduotas. Labai džiaugiamės visų kotedžo gyventojų vardu už puikų darbą!
Anžela Babariko
Rekomenduoju 100%! Greita, patikima ir labai pigu!
Monika Masiulytė - Markšaitė
Labai didelis ačiū už nuoširdų ir operatyvų darbą!
Liubava Griciuvienė
Kontaktai

Dirbame visoje Lietuvoje

Biuras: Taikos pr. 52c-709, Klaipėda

Verslo centras “Merkurijus” (buvęs “Neapolis”)

8-682-30105

info@sinergijosprojektai.lt

 

DARBO LAIKAS:

I-IV- 8:30 – 17:00

V – 8:30 – 16:00

VI – 9:00 – 12:00

VII –  mes prie jūros dažniausiai

 

UŽKLAUSOS FORMA: